Čítate 3. stranu článku...
Môžeme dať na chvíľu do chladničky.

Potom odstrihneme koniec, opäť na šírku akú chceme a nanášame na vychladnuté piškóty.
Na záver si nad parou dáme rozpustiť čokoládu, do ktorej dáme za lyžicu oleja.

Namáčame do nej plnkovú časť rožtekov.
Necháme stuhnúť a môžeme podávať.
prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
