Čítate 3. stranu článku...
Zmäknuté maslo, krupicový cukor a vajcia šľaháme v robote asi 20 minút.
Primiešame preosiatu múku s kakaom a rozotrieme na vymastený a vysypaný plech.
Pečieme na 180 ° C asi 20 minút (otestujeme špáradlom, každá rúra pečie inak).
Ešte teplé polejeme rumovou polevou zmiešanou z rumu, cukru a trošky oleja (vďaka oleju bude poleva lesklá a nepraskne).
Polevy by sme mali mať cca 500 ml.
Necháme zatuhnúť a potom vykrajujeme kolieskom mesiačiky.

Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
