Potom pridáme jogurt a vyšľaháme.
Ďalej do zmesi nasypeme vanilkový cukor.
Zamiešame.
Do múky nasypeme prášok do pečiva a zamiešame.
Múku za šľahania postupne pridávame do zmesi.
Pridáme olej a dôkladne premiešame.
Cesto nalejeme na plech vystlaný papierom na pečenie.
Rovnomerne ho rozotrieme.
Identickým spôsobom pripravíme aj druhé cesto.
Do misky s čerešňami pridáme krupicu a lyžicou premiešame.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“




