Čítate 2. stranu článku...
Na jeden bielok dáme 25-27 dkg práškového cukru.

Ako prvé si rozšľaháme bielok (ručne, alebo mixérom).
Pridáme cez sitko pár kvapiek citrónovej šťavy.
Práškový cukor si treba preosiať, aby tam neboli hrudky.

Pridáme jednu lyžičku Solamylu.
Dôkladne zašľaháme.
Potom postupne pridávame preosiaty cukor.
Vymiešanú polevu najskôr vyskúšajte, či sa s ňou bude dobre písať.

Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
